Aranżacje wnętrz

logo_jpg małe

Zapraszamy do skorzystania z usług w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz.

Głównym filarem naszej działalności jest projektowanie i aranżacja wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Nasz projektant pomoże Państwu w znalezieniu własnego stylu oraz w doborze odpowiednich i niezwykle funkcjonalnych produktów z oferty.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna pomoc gwarantuje stworzenie projektu przyjaznej, funkcjonalnej i oryginalnej przestrzeni.

Pomagamy przebrnąć przez natłok materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych.

Niezależnie od możliwości finansowych nasze kreatywne myślenie pozwala stworzyć prawdziwe ognisko domowe lub idealne miejsce pracy.

O klimacie danego wnętrza decyduje kilka istotnych elementów – jest to z pewnością odpowiednie zestawienie kolorów, wzorów, faktur oraz form. Duże znaczenie odgrywa również światło.

W naszej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego z projektów.

Jesteśmy otwarci na nowoczesne wzornictwo, stwarzające nieograniczone możliwości aranżacyjne. W połączeniu z klasycznymi elementami możemy uzyskać wnętrze o niebanalnym, interesującym wyglądzie.

Łączenie stylów różnych epok nadaje wnętrzom niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat.

Jeżeli starannie przemyślimy dobór materiałów wykończeniowych, mebli i sprzętów, w efekcie końcowym otrzymamy doskonale zaaranżowaną przestrzeń.

Bogate doświadczenie oraz zmysł artystyczny naszych projektantów pozwala na urządzanie wnętrz w różnych stylach: klasycznym, kolonialnym, orientalnym, nowoczesnym, minimalistycznym, z francuską elegancją, włoskim romantyzmem lub oryginalnym, łączącym naszą wiedzę z Państwa wizją i potrzebami.

Tworząc projekt wydobywamy z przestrzeni to co najlepsze, łącząc dobry smak z jakością użytych materiałów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!    TEL. 505 020 131

więcej na stronie:

WWW.SECRETART.COM.Pl

mixfoto

Proponujemy różne formy współpracy:

 

KONSULTACJA – to najszybszy i najprostszy sposób na metamorfozę. Propozycja skierowana do osób chcących zmienić charakter wnętrza lub jego funkcjonalność.

Zakres porady może zakładać wykonanie niewielkiego remontu ze zmianą koloru i faktury ścian, poprzez nowe ustawienie mebli, oświetlenia lub po prostu użycie nowych dodatków, dekoracji okiennych . Opcja ta może zawierać wizualizację.

 

PROJEKT STANDARD– dla osób, które chcą zagospodarować przestrzeń mieszkalną lub biurową.

Oferta zakłada wykonanie projektu układu funkcjonalnego, przygotowanie wizualizacji, rozmieszczenia mebli i sprzętów.

Przygotowujemy widoki ścian i projekty elementów zabudowy tj. kuchni, szaf wnękowych.

 

PROJEKT LUX – dla osób, które poszukuję kompleksowej obsługi inwestycji. Od projektu do wykonania zakładając nadzór autorski projektanta.

 

 

 

Biorąc pod uwagę różne potrzeby i wymagania klientów, każdy jest przez nas traktowany indywidualnie. Zakres proponowanych usług jest więc zawsze dostosowany do możliwości finansowych inwestora.

Jesteśmy otwarci na propozycje.:)

Korzystając z naszych usług eliminują państwo ryzyko związane z nieodpowiednim wykorzystaniem przestrzeni, nieudanymi zakupami mebli i dodatków…..

ZAPRASZAMY    TEL. 505 020 131

więcej na stronie:

WWW.SECRETART.COM.PL